יצירה באייפד | iPad

האייפד הוא מכשיר רב תכליתי להפליא המושלם ליצירת מדיה. הוא מציע מגוון רחב של תכונות וכלים המקלים על יצירה ועריכה של סרטונים, גראפיקה, אנימציה, מוזיקה וצורות אחרות של מדיה דיגיטלית. אחד היתרונות העיקריים של האייפד ליצירת מדיה הוא הניידות שלו. האייפד קל משקל וקל לנשיאה, מה שהופך אותו למושלם עבור פרויקטים בדרכים. בנוסף, המסך הגדול והרזולוציה הגבוהה של האייפד מספק תצוגה ברורה ומפורטת של המדיה שנוצרת, ומאפשר עריכה והתאמות מדויקות.

יתרון נוסף של האייפד הוא ממשק מסך המגע שלו. מסך המגע של האייפד מקל על הניווט והשליטה בכלים השונים של יצירת המדיה והאפליקציות, ומאפשר חוויה אינטואיטיבית וידידותית יותר למשתמש. מסך המגע מאפשר גם שימוש בכלים מיוחדים כמו סטיילוס שיכולים לעזור עם דיוק ושליטה בעריכה וביצירה.

יתר על כן, החומרה והתוכנה החזקות של האייפד מספקות ביצועים חלקים ויעילים ליצירת מדיה. המעבדים מסדרת M1/M2 ומעבדי ה-GPU של האייפד מספקים ביצועים מהירים ומגיבים, המאפשרים השמעה ועריכה חלקה.

כאן ניתן לראות אפליקציות יצירה שניסיתי לאייפד ואת הרשמים שלי מהן.

אפליקציה לאנימציה לאייפד שמוכיחה כי מפתח יחיד יכול להוציא כלים מקצועיים נהדרים.
אפליקציה מבית היוצרים של Procreate שמיועדת לאנימציה. איך היא יחסית לאלטרנטיבות?
רוצים להכנס לעולם היצירה הדיגיטלית אבל לא מוצאים את הידיים והרגליים באפשרויות? כאן עושים סדר בדברים.
תוכנה וותיקה ומבוססת לציור/איור חופשי שקיימת לכל פלטפורמה אפשרית.
מתחרה ראויה לאילוסטרייטור ובמחיר קבוע ללא מנוי? ובכן, כן. אבל לא בעברית.
פרסקו נהדרת לאיור ועם העדכונים האחרונים שלה לאנימציה היא פצצה. יש בה תמיכה מאוד בסיסית גם בווקטור. אם כבר יש לכם מנוי של ADOBE, זו אפליקציה מומלצת מאוד והיא כלולה בחבילה שלכם. לפרטים נוספים אודות התוכנה: קישור לאתר התוכנה
פרוקריאייט היא כנראה אפליקציית הציור הפופולארית ביותר לאייפד. אם ציור / איור מעניין אתכם, כנראה שממנה תתחילו. הממשק שלה מהפכני בפשטות שלו בד בבד עם כמה תכונות די מתקדמות שנמצאות מוצנעות תחת מחוות ידיים.
רבים וטובים חיכו לAdobe להוציא גרסה מותאמת לאייפד של פוטושופ , וכשהיא אכן יצאה - האכזבה הייתה גדולה.
אפליקציה נישתית מאוד לאנשים שהגיעו מציור פיזי, בשמן מים וכו'.
מחיר: בסביבות ה-32 ₪ חד פעמי (נכון למאי 2021). יש תקופת נסיון של 7 ימים בהם ניתן להשתמש בכל תכונות האפליקציה כדי לקבל מושג. קישור בחנות האפליקציות אתר המוצר לפרטים נוספים
זה חתיכת אולר שוויצרי שאוכל הכל (כולל אפילו תלת מימד שזה שוס אדיר כרפרנס/paintover).
Scroll to Top
shimonsays logo

רוצה להתחבר?

אפשר ובקלות דרך הטופס המצורף, אבל אין לך ממש סיבה כי זה לא אתר מנויים.

shimonsays logo

רוצה ליצור איתי קשר?

אפשר ובקלות דרך הטופס המצורף, או לחילופין לפנות דרך אחת הרשתות: